Nasıl Sayfa Eklenir?

BoomSocial’a sosyal medya sayfanızı eklemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Eklediğim Sayfayı Ne Zaman Görebilirim?

BoomSocial’a eklenen sayfalar, editöryal denetimden geçirilip kategorilendikten sonra aktif hale gelirler. Eklediğiniz sayfa 24 saat içerisinde kategorilenip aktif hale gelecektir.

Eklediğim Sayfanın Verilerini Ne Zaman Görebilirim?

BoomSocial’a eklenen ve onaylanan sayfaların grafikleri, yeterli verinin toplanmasının ardından ilk 24 saatin sonunda oluşturulur.

Sayfaları Nasıl Karşılaştırabilirim?

Karşılaştırmak istediğiniz sayfaları, sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Karşılaştırma Listesine Ekle butonunu tıklayarak karşılaştırma listenize ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz sayfalara sol menüde bulunan “Karşılaştırma Listem” bağlantısından ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kanalda, istediğiniz sayfaları seçtikten sonra “Karşılaştır” butonuna basarak sayfa karşılaştırmasına ulaşabilirsiniz.

BoomSocial’da Hangi Sosyal Medya Kanalları Yer Alıyor?

BoomSocial’da Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram kanallarındaki markaların istatistiklerine ulaşabilirsiniz.

Etkileşim Oranı (EO) Nedir?

Etkileşim Oranı (EO), sayfanın takipçilerinin sayfa iletileriyle etkileşim sayısının, toplam hayran sayısına oranı üzerinden her ay için hesaplanır.
  • Facebook etkileşim oranı, kullanıcıların sayfa iletilerine yaptıkları beğeniler, yorumlar ve paylaşımlar ile hesaplanır.
  • Twitter etkileşim oranı, kullanıcıların hesap Tweet’lerine yaptıkları favorilemeler ve retweetler ile hesaplanır.
  • Instagram etkileşim oranı, kullanıcıların hesap iletilerine yaptıkları beğeniler ve yorumlar ile hesaplanır.
  • YouTube etkileşim oranı, kullanıcıların sayfa videolarına yaptıkları beğenmeler, beğenmemeler ve yorumlar ile hesaplanır.

Sosyal Medya Monitoring Hizmeti İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Sosyal medya ve web monitoring ihtiyaçlarınız için Türkiye'nin ilk eş zamanlı internet ve sosyal medya takip ve raporlama programı BoomSonar’ı kullanabilirsiniz. BoomSonar ile ilgili bilgi almak için http://www.boomsonar.com/tr/ adresini ziyaret edebilir veya sonar@boomsonar.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Want to learn more? Contact Us