TICK TOCK BOOM DIGITAL PR & MARKETING

Tick Tock Boom, Türkiye’nin ilk Dijital PR ve Online İtibar Yönetimi Ajansı olarak 2009 yılında kurulmuştur. Boom, müşterilerinin dijital dünyanın sunduğu fırsatlardan maksimum şekilde fayda sağlaması için çalışır.

Her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı Tick Tock Boom ekibi, hizmet verdiği firmalar için en uygun kurguda online marka stratejileri belirler, bunları son teknoloji ve trendlerle harmanlayarak hayata geçirir.

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde dijital ortamda var olmanız kadar, mevcut ve potansiyel hedef kitleniz tarafından da ulaşılabilir olmanızı amaç edinen Tick Tock Boom, dijital iletişim ve pazarlamaya yönelik verdiği hizmetlerle markanıza değer katar.

http://www.ttboom.com

BoomSocial

BoomSocial, markaların sosyal medyadaki varlıklarını takip edip, karşılaştırmanıza ve raporlamanıza olanak sağlayan bir Sosyal Medya Analiz Sistemi’dir. BoomSonar altyapısını kullanan BoomSocial, Şubat 2013’te Beta versiyonuyla kullanıma açılmıştır.

Tick Tock Boom tarafından hazırlanan BoomSocial ile markanızın sosyal medyadaki durumunu analiz edebilir, rakiplerinizle karşılaştırabilir, sayfa öngörülerinizi çıkartabilirsiniz.

Piyasada paralı olarak sunulan bu hizmet ÜCRETSİZDİR.

BoomSonar

BoomSonar markanız, yönetici ve rakipleriniz ile ilgili Türkçe ve İngilizce 600 binin üzerinde site içerisinde eş zamanlı arama yapmanıza olanak sağlayan Türkiye’nin ilk ve en geniş kapsamlı, eş zamanlı arama motoru ve internet & sosyal medya takip, raporlama ve analiz programıdır.

Eş zamanlı arama kabiliyeti sosyal medya ve paylaşım siteleri ile sınırlı olmayan program, Sonar Smart Algoritm olarak isimlendirilen ve her türlü sitede aramaya olanak sağlayan, dünyada eşsiz olan yazılımı ile doğrudan aradığınız kelime ve kelimelere yönelik net sonuçlara anında ulaşmanızı sağlar. Sonar Smart Algoritm veri işleme, raporlama ve analiz süreçlerinde zamandan çok ciddi şekilde tasarruf etmenizi sağlar, işinizi kolaylaştırır.

Markanız ve rakiplerinizin internet ve sosyal medya algılarını, sonuçların mecra değerlerinin yanı sıra onlarca farklı ölçümlemeyi ve raporlamayı, kullanılabilirliği yüksek ara yüzü üzerinden müşterilerine sunan BoomSonar, markanıza özel kullanım panelleri üzerinden tüm sonuç, ölçüm ve raporlama değerlerine bir kaç tıkla ulaşmanızı sağlar.

Tick Tock Boom Digital PR & Marketing tarafından geliştirilen program ile ilgili daha detaylı bilgi için http://www.boomsonar.com web sitemizi ziyaret edebilir, soru görüş ve önerileriniz için sonar@boomsonar.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.